gosc2332 napisał(a):

No niestety na tyle partii w wyborach nie można było głosować
A Ty skąd wiesz że PO tak fatalnie rządzi ? Skąd wiesz to że ruscy i niemcy plują nam w twarz, a on mówi, że deszcz pad? Bo tak wmawiasz że ktoś kto myślo że o PiS to mu tv wmawiało, a powiesz skąd Ty to wszystko wiesz /
|
Poczytaj sobie "Rzeczpospolitą" i "Uważam Rze". Gazeta Polska też nie jest zła, tylko są nieco radykalni. Piszą tam o informacjach niewygodnych dla PO i Tuska, a w związku z tym w większości mediów o nich nie usłyszysz, bo te są właśnie w rękach platformersów.