Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14363
Stary 09.10.2011, 22:17
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chętnie sam poszedł zagłosować pierwszy raz w wyborach parlamentarnych, ale na kogo ? Powiedziałem sobie że nie będę głosować przeciwko jakieś partii i nie poszedłem w ogóle głosować. Bo co, na PO , tylko dlatego że nie lubię PiS ? Albo jak niektórzy na PiS byle by PO nie wygrało, zresztą PiSowi o to chodziło jak się za kibicami stawiali, aby głosowali na nich byle PO nie wygrało, i to ich głównych argument był, żeby głosować na nich byle PO nie wygrało, i co, i osoby które tak zrobiły to myślą samodzielnie ? Jak ktoś pytał na kogo głosować to było na PiS byle PO nie wygrało, i to główny argument
Jesteś tak inteligentny, a nie wiesz ze oprócz peło było jeszcze 78 innych partii? http://www.wyborydosejmu.pl/partie-p...-lista-partii/ Masz na przyszłość