Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2780
Stary 09.10.2011, 22:12
Wydawało mi się że jest to forum Wisły Kraków. Klubu szczycącego się patriotyzmem i mającego w swoich szeregach wybitnych sportowców ginących w imię tego żebyśmy mogli urodzić się w wolnej Polsce.


http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=14490


wyciągnijcie panie i panowie moderatorzy wnioski
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując