Wydawało mi się że jest to forum Wisły Kraków. Klubu szczycącego się patriotyzmem i mającego w swoich szeregach wybitnych sportowców ginących w imię tego żebyśmy mogli urodzić się w wolnej Polsce.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=14490
wyciągnijcie panie i panowie moderatorzy wnioski