gosc2332 napisał(a):

|
Inni usłyszeli że PO ich gnębi i wprowadza totalitaryzm mimo że sami tego w ogóle nie doświadczyli i wzięli Kaczyńskiego za wybawce narodu, bohatera, obrońców uciśnionych. A do Palikota to mi daleko, zwłaszcza do jego wyborców, którzy usłyszeli że chce legalizacji marihuany to już na niego głosują, znam takie bezmózgie osoby co sobie i teraz palą dowoli i uważam że to że to niby nie szkodzi to bajka
|
A jeszcze inni myślą, interesują się i nie muszą nikogo słuchać. Ty się raczej do tej grupy nie zaliczasz. Po kiego w ogóle tu wchodzisz - to forum kibiców. Nie zauważyłem, byś miał z nami cokolwiek wspólnego.