gosc2332 napisał(a):

|
Inni usłyszeli że PO ich gnębi i wprowadza totalitaryzm mimo że sami tego w ogóle nie doświadczyli i wzięli Kaczyńskiego za wybawce narodu, bohatera, obrońców uciśnionych.
|
No kolego, na co najmniej "jeden" wyjazd nie pojechaliśmy + zamykanie stadionów, ale to nas nie dotyka, prawda?