Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14358
Stary 09.10.2011, 22:11
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Inni usłyszeli że PO ich gnębi i wprowadza totalitaryzm mimo że sami tego w ogóle nie doświadczyli i wzięli Kaczyńskiego za wybawce narodu, bohatera, obrońców uciśnionych.
No kolego, na co najmniej "jeden" wyjazd nie pojechaliśmy + zamykanie stadionów, ale to nas nie dotyka, prawda?