Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14357
Stary 09.10.2011, 22:10
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Gratuluje kultury, powiedz mi w jakich przypadkach są dawane kary za przeklinanie, jak ktoś sobie w emocjach powie k...a ? I jak tu nie mieć niektórych za niewychowanych chamów Ty naprawdę napisałeś coś normalnego.
Szanowny gościu ponieważ mój post został wypatrzony przez sprawne oko moda (pozdro WISŁAZWE) nie użyję niczego dosadniejszego ale nie pisz tutaj już nic.

a jak umiesz czytać to proszę:
http://sport.gadu-gadu.pl/5605910920...-przeklinanie1
http://stadiony.net/aktualnosci/2011..._za_slowo_na_k
http://www.mmpoznan.pl/386427/2011/9...category=sport
http://pilkarskidziennik.pl/blogi/se...tadionowe.html
http://olsztyn.wm.pl/49956,Pseudokib...zed-sadem.html
http://www.sportfan.pl/artykul/25777...a-przeklenstwa


jeszcze mam przesłać? a teraz wysłuchaj od wszystkich tu zgromadzonych gromkie pożegnanie:

W Y P I E R ...!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy