gosc2332 napisał(a):

Gratuluje kultury, powiedz mi w jakich przypadkach są dawane kary za przeklinanie, jak ktoś sobie w emocjach powie k...a ? I jak tu nie mieć niektórych za niewychowanych chamów Ty naprawdę napisałeś coś normalnego.
|
Szanowny gościu ponieważ mój post został wypatrzony przez sprawne oko moda (pozdro WISŁAZWE) nie użyję niczego dosadniejszego ale nie pisz tutaj już nic.
a jak umiesz czytać to proszę:
http://sport.gadu-gadu.pl/5605910920...-przeklinanie1
http://stadiony.net/aktualnosci/2011..._za_slowo_na_k
http://www.mmpoznan.pl/386427/2011/9...category=sport
http://pilkarskidziennik.pl/blogi/se...tadionowe.html
http://olsztyn.wm.pl/49956,Pseudokib...zed-sadem.html
http://www.sportfan.pl/artykul/25777...a-przeklenstwa
jeszcze mam przesłać? a teraz wysłuchaj od wszystkich tu zgromadzonych gromkie pożegnanie:
W Y P I E R ...!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy