Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14353
Stary 09.10.2011, 22:08
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
HH zrobił badania telefoniczne. Trudno to traktować poważnie jak na mój gust. OBOP rok temu ładnie trafił w pierwszej turze (w drugiej już średnio). Zobaczymy, mam jeszcze niewielką nadzieję, że uda się doprowadzić do sytuacji, że PO będzie potrzebować dwóch koalicjantów.
No właśnie, też mi się tak wydaje. Badania telefoniczne są tańsze, ale obarczone większym błędem. Exit polls droższe, za to pewniejsze. Tak z resztą traktują te wyniki sami politycy - podczas gdy do TVP i TVN wysyłają czołowych polityków, do Polsatu delegują ławkę rezerwowych.

Co do 2 koalicjantów... Żebyś się nie zdziwił. U Palikota jest taka zbieranina, że będzie łatwo wyłuskać paru do stworzenia większości. Podobnie w rozczarowanym wynikiem SLD.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo