Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
14352
09.10.2011, 22:08
klusek106
napisał(a):
pozwole sobie wkleic pewne slupki dotyczace dlugu panstwa
czekam na opinie zwolennikow Partii Oszustów
I kto tu nie myśli samodzielnie :| jako że nie jestem zwolennikiem PO to Ci nie odpowiem
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332