Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14347
Stary 09.10.2011, 22:03
Cytat:
Ja tam nie mówię, że niektóre kary są bzdurne, ale bawi mnie to przesadzanie w drugą stronę, ostatnio czytałem że chodzenie w kominiarce to normalne i się z nartami kojarzy, a Tobie z kim by się kojarzył na ulicy gość w kominiarce ? Bawi mnie ta walka o wolność słowa ludzi którzy jej sami nie tolerują, w końcu czy na trybunach jest wg kumatych wolność slowa i demokracja, czy może totalitaryzm i wolność słowa która polega na tym że wolno tylko to co pozwolą.
Kraj to nie stadion....
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."