|
Młodzi, gniewni usłyszeli w telewizji, że Kaczyński jest be i nagle wyszedł im bohater, obrońca ucieśnionych per. Palikot!
"LEGALIZACJA MARIHUANY " podziałała na nich jak kość na psa. Żałośnie tępe pokolenie nam wychodzi. Oj żąłośnie...Aż wstyd, że się do niego zaliczam, tfu tfu tfu.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|