Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14343
Stary 09.10.2011, 21:59
Młodzi, gniewni usłyszeli w telewizji, że Kaczyński jest be i nagle wyszedł im bohater, obrońca ucieśnionych per. Palikot!

"LEGALIZACJA MARIHUANY " podziałała na nich jak kość na psa. Żałośnie tępe pokolenie nam wychodzi. Oj żąłośnie...Aż wstyd, że się do niego zaliczam, tfu tfu tfu.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !