Grzadq napisał(a):

PiS nigdy wyborów nie wygra, choćby nie wiem co, dopóki na czele będzie stał prezes Jarosław. Ten facet ma rozdwojenie jaźni, w przeciągu kilku miesięcy kilka razy się transformuje, lepiej niż power rangers. A jeszcze z takim zapleczem politycznym jak Macierewicz, Fotyga i inne małpki, bardziej prawdopodobne jest wygranie wyborów przez Palikota niż przez PiS.
Nie można wojować się z naszymi sąsiadami jeszcze przed ogłoszeniem wyborów, nie można ciągle chrzanić o "potrzebie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej". Nasz kraj czekają nowe wyzwania, nowe problemy, trzeba iść do przodu a nie do tyłu. PiS niestety NIE jest prawdziwą opozycją, co przy słabości SLD wykorzystał Palikot.
|
I tu gość trafił w dziesiątkę (+ wojowanie z Ruskimi czy Niemcami).
Cytat:
a baranie wiesz że są zakazy za przeklinanie? poza stadionem na Rynku dostaniesz 50zł na stadionie 3tys i 2lata zakazu! za koszulki 2koła za zmianę miejsca 2,5k.
i co debilu dalej uważasz że to są urojenia. weź spierdalaj bo człowiek wchodzi coś przeczytać normalnego a widzi takiego kretyna
|
+500zł za "Donald matole.." czy za napis "je*ać rząd". Nie uciekaj z tego forum, dobrze czasami ogarniętego poczytać.