gosc2332 napisał(a):

A mnie ciekawi czy w innych krajach, gdzie też są zakazy, czy tak płaczą i jęczą że jest nagonka na nich, większość dała się napuścić środowisku związanego z PiS, a napiście mi ile osób dostało za nic zakazy ?
Idąc na stadion znacie zasady jakie tam obowiązują, i bawi mnie takie jęczenie, ostatnio jakoś czytałem jak ta przepotworna nagonka wygląda, i co wg niektórych to nagonkę, bo dawać jako element nagonki to że ktoś dostał kare za wbiegnięcie na murawę, jest zabawne i żałosne, ciekawi mnie jak to teraz będzie wyglądać, jak PiSowi nie będą już potrzebne głosy
|
a baranie wiesz że są zakazy za przeklinanie? poza stadionem na Rynku dostaniesz 50zł na stadionie 3tys i 2lata zakazu! za koszulki 2koła za zmianę miejsca 2,5k.
i co debilu dalej uważasz że to są urojenia. weź spierdalaj bo człowiek wchodzi coś przeczytać normalnego a widzi takiego kretyna