Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
14323
09.10.2011, 21:40
Mam już dość waszego patetycznego "patriotycznego" memlania . Spróbujcie zrozumieć ,że ktoś ma inne poglądy niż Wy. I muszę Was zmartwić - wielu kibiców Wisły zagłosowało za Palikotem ........
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon