Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14321
Stary 09.10.2011, 21:37
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ja Ci odpowiem.

Chciałeś zabłysnąć i nie wyszło. Nie wiesz nawet co jest śpiewane na stadionach = nie jesteś kibicem a tylko widzem "telewizyjnym". Gdybyś przypadkiem przechodził koło stadionu usłyszałbyś co jest śpiewane.

Co do reszty:

a) nie głosuję na Kaczyńskiego - ja też, głosuję na partię i jej program - to nie były wybory na prezydenta.
b) Małecki nie jest moim Bogiem - moim też nie
c) nie kupuję najtańszych biletów i nie śpiewam w młynie "Tusk..." - kupuję karnet ( najdroższy bo mnie stać skoro już idziemy w taką przaśną konwencję), nie śpiewam " tusk.." chociażby dlatego, że nikt tak nie śpiewa
d) nie gonię się z pejsami po osiedlach - ja też nie, jak mam ochotę kogoś lać po mordzie robię to na treningu ale generalnie wolę inne rozrywki
e) inne
Co za błyskotliwy post. Piątek na hali (mecz koszykarki-piłkarze) młyn śpiewa "Tusk matole, Twój rząd obalą kibole" ale może się przesłyszałem..

Dobra już odpuszczam - nikt tu nikogo do niczego niestety nie przekona.
Ostatnio edytowane przez tomek100 : 09.10.2011 o godz. 21:41.