Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14307
Stary 09.10.2011, 21:27
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Nie narzekam - żyje mi się bardzo dobrze. Przeszkadza mi tylko Majchrowski ale to już inna bajka.
Pogratulować...
A co takiego podoba Ci się w tym Państwie, co sprawia, że żyje Ci się tu tak dobrze, jaka jest recepta na takie życie przy tym rządzie


Zastanawia mnie, cóż takiego urzekło ludzi w Palikocie, czy to ma być ta trzecia siła polityczna Polski
Czy może niektórzy, tak dla przysłowiowych jaj zagłosowali na komika polskiej sceny politycznej?

Jeżeli tak, to wyszło tak jak wyszło, koleś mający na listach transseksualistę wchodzi do rządu z trzecim wynikiem... Gdzie ten kraj zmierza, robimy drugą Holandię ?

Jestem zaskoczony i zniesmaczony, że tacy ludzie będą zasiadać w rządzie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.