tomek100 napisał(a):

|
Nie narzekam - żyje mi się bardzo dobrze. Przeszkadza mi tylko Majchrowski ale to już inna bajka.
|
Pogratulować...
A co takiego podoba Ci się w tym Państwie, co sprawia, że żyje Ci się tu tak dobrze, jaka jest recepta na takie życie przy tym rządzie
Zastanawia mnie, cóż takiego urzekło ludzi w Palikocie, czy to ma być ta trzecia siła polityczna Polski
Czy może niektórzy, tak dla przysłowiowych jaj zagłosowali na komika polskiej sceny politycznej?
Jeżeli tak, to wyszło tak jak wyszło, koleś mający na listach transseksualistę wchodzi do rządu z trzecim wynikiem... Gdzie ten kraj zmierza, robimy drugą Holandię ?
Jestem zaskoczony i zniesmaczony, że tacy ludzie będą zasiadać w rządzie.