Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14305
Stary 09.10.2011, 21:24
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Palikot to zwykły populista i bogaty burak który ma kaprys bawić się w polityke
Nie wiem na kogo głosowałeś, mogę się tylko domyślać i nie będę przypisywał Ci takich a nie innych sympatii, ale uwierz mi - 3/4 takiego Kaczyńskiego jakiego znasz, 3/4 jego rzekomych poglądów to gra pod publiczkę, dostosowywanie się do fal i antypatii społeczeństwa. Gość ma (przynajmniej miał, kiedy po 89' wchodził do polityki) bardziej stonowane i centrowe poglądy, niż Ci się wydaje, a dla Wyższych Idei też w politykę się nie bawi.

Cytat:
Ja nikomu nie odmawiam nazywania się kibicem naszego klubu
Tomku100, nie mogę napisać że się z Tobą zgadzam, ale przyjacielska rada doświadczonego forumowicza - nie marnuj czasu na polemikę z osobami, które mentalnie tkwią w czasach paragrafu aryjskiego. Tyle ode mnie : )
Ostatnio edytowane przez Watts : 09.10.2011 o godz. 21:26.