piotrek06 napisał(a):

|
Palikot to zwykły populista i bogaty burak który ma kaprys bawić się w polityke
|
Nie wiem na kogo głosowałeś, mogę się tylko domyślać i nie będę przypisywał Ci takich a nie innych sympatii, ale uwierz mi - 3/4 takiego Kaczyńskiego jakiego znasz, 3/4 jego rzekomych poglądów to gra pod publiczkę, dostosowywanie się do fal i antypatii społeczeństwa. Gość ma (przynajmniej miał, kiedy po 89' wchodził do polityki) bardziej stonowane i centrowe poglądy, niż Ci się wydaje, a dla Wyższych Idei też w politykę się nie bawi.
Cytat:
|
Ja nikomu nie odmawiam nazywania się kibicem naszego klubu
|
Tomku100, nie mogę napisać że się z Tobą zgadzam, ale przyjacielska rada doświadczonego forumowicza - nie marnuj czasu na polemikę z osobami, które mentalnie tkwią w czasach paragrafu aryjskiego. Tyle ode mnie : )