Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7034
Stary 09.10.2011, 21:12
Blondas napisał(a):Wyświetl post
Sa odzielne kasy po bilety na mecze z Jaga i Fulham tak jak to bylo gdy sprzedawali na Apoel/Zaglebie?
Jak byłem w sb to były 3 na Fulham i 1 na Jagę otwarta.
Odpowiedz cytując