Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14289
Stary 09.10.2011, 21:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
No akurat z PIS generalnie wszyscy mnie śmieszą , i powodują też ,że się ich boje , czyli i śmieszno i straszno , widać większość ludzi podziela ten pogląd i mimo tego że PO się wielce w poprzedniej kadencji nie napracowało , były katastrofy i powodzie ,to ludzie i tak wybrali PO, bo nie chcą żeby znów było i śmieszno i straszno.
PIS to taka partia i tak jest postrzegana przez wiekszosc ludzi i sadze ze Ziobro ,jako nastepca Kaczyńskiego ,jest postrzegany jako jeszcze wiekszy psychol..
To Ty taki typowy przykład wypranego móżdżka jesteś... Samodzielnie jeszcze myśleć potrafisz?

ps. Tak, wiem - używam "języka nienawiści".... ZŁOOOOOO.

dadek napisał(a):Wyświetl post
ps. serek.2c - odpowiadanie pytaniem na pytanie świadczy o Twojej bezsilności...
Tak - jestem bezsilny rozmawiając z takimi "kibicami" jak Wy. Pan Dudi ładnie Wam odpisał - przeczytaj i może zakumasz o co chodzi.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.10.2011 o godz. 21:17.