tomek100 napisał(a):

Tak, to Ty będziesz decydować kto jest kibicem a kto widzem. Oświeć mnie dlaczego nie jestem kibicem:
a) nie głosuję na Kaczyńskiego
b) Małecki nie jest moim Bogiem
c) nie kupuję najtańszych biletów i nie śpiewam w młynie "Tusk..."
d) nie gonię się z pejsami po osiedlach
e) inne
naprawdę proszę Cię o odpowiedź...
|
No przecież sam sobie w pewien sposób odpowiedziałeś. Nie jesteś kibicem, bo nie rozumiesz, że bycie kibicem to coś więcej niż rozrywka 2 razy w miesiącu (bo na wyjazdy pewnie nie jeździsz), ale coś znacznie więcej. To sposób myślenia i sposób działania. Sposób życia w skrócie. Dla takich jak ty, to po prostu weekendowa rozrywka. Jesteś widzem. Może odwróćmy sytuację i powiesz dlaczego uważasz się za kibica, albo dlaczego zależy ci, żeby inni cię za takowego uważali, skoro dla ciebie kibice tylko:
a) głosują na Kaczyńskiego
b) Małeckiego mają za Boga
c) kupują najtańsze bilety i śpiewają w młynie "Tusk..."
d) gonią się z pejsami po osiedlach
e) inne
Tak bardzo chcesz należeć do grona, o którym masz tak kiepską opinię?
Wracając do tematu, to z tego, co widzę, przynajmniej Małopolska pokazała się z dobrej strony i większość nie wybrała Donka. W ogóle cała ściana wschodnia + Małopolska wybrała PiS.
Wiadomo, starzy, niedokształceni i z małych miast.
