tomek100 napisał(a):

Tak, to Ty będziesz decydować kto jest kibicem a kto widzem. Oświeć mnie dlaczego nie jestem kibicem:
a) nie głosuję na Kaczyńskiego
b) Małecki nie jest moim Bogiem
c) nie kupuję najtańszych biletów i nie śpiewam w młynie "Tusk..."
d) nie gonię się z pejsami po osiedlach
e) inne
naprawdę proszę Cię o odpowiedź...
|
bawi Cię kopanie leżącego ?

sadysta
ps. serek.2c - odpowiadanie pytaniem na pytanie świadczy o Twojej bezsilności...