Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14287
Stary 09.10.2011, 21:08
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Tak, to Ty będziesz decydować kto jest kibicem a kto widzem. Oświeć mnie dlaczego nie jestem kibicem:

a) nie głosuję na Kaczyńskiego
b) Małecki nie jest moim Bogiem
c) nie kupuję najtańszych biletów i nie śpiewam w młynie "Tusk..."
d) nie gonię się z pejsami po osiedlach
e) inne

naprawdę proszę Cię o odpowiedź...
bawi Cię kopanie leżącego ? sadysta

ps. serek.2c - odpowiadanie pytaniem na pytanie świadczy o Twojej bezsilności...