Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14285
Stary 09.10.2011, 21:07
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Tak, to Ty będziesz decydować kto jest kibicem a kto widzem. Oświeć mnie dlaczego nie jestem kibicem: ...
naprawdę proszę Cię o odpowiedź...
Ty mi lepiej napisz, dlaczego uważasz się za kibica? Bo raz na dwa tygodnie wybierzesz się na mecz?

Nikt Ci na Kaczyńskiego głosować nie każe, dziwnym jedynie wyborem jest głosowanie na PO uważając się za kibica. Za Małeckim także nie przepadam... Reszty Twoich punkcików nawet nie skomentuję...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.10.2011 o godz. 21:11.