Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14284
Stary 09.10.2011, 21:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Każdy post kończysz tym szczeniackim, uśmiechniętym ryjkiem. Wszyscy z PiS Cię śmieszą, wszyscy się nie nadają.
No akurat z PIS generalnie wszyscy mnie śmieszą , i powodują też ,że się ich boje , czyli i śmieszno i straszno , widać większość ludzi podziela ten pogląd i mimo tego że PO się wielce w poprzedniej kadencji nie napracowało , były katastrofy i powodzie ,to ludzie i tak wybrali PO, bo nie chcą żeby znów było i śmieszno i straszno.
PIS to taka partia i tak jest postrzegana przez wiekszosc ludzi i sadze ze Ziobro ,jako nastepca Kaczyńskiego ,jest postrzegany jako jeszcze wiekszy psychol..