Wyświetl pojedynczy post
Endrju 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14283
Stary 09.10.2011, 21:02
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
W jakim kraju przyszlo mi zyc, Gdzie czlowiek zadluzajacy Polske na miliardy, podnoszacy z dupy podatki bo nie potrafi znalezc innego rozwiazania na dlugi, czlowiek chcacy sprzedac gaz ktorym Polska moglaby sie oduzaleznic od innych dostaje znowu poparcie.
Wybaczcie ze to powiem ale polaczki sa ....a gorsi od zwierzat.
Do tego oddaje śledztwo po katastrofie samolotu prezydenckiego w ruskie
łapy, a przed tym dogaduje sie z Putinem za plecami jak wykiwać polskiego prezydenta !
Niestety, kolejne 4 lata te same gęby, sikorskie,kopacze, zbychy,rychy...... eh
WISŁA NA ZAWSZE !