klusek106 napisał(a):

W jakim kraju przyszlo mi zyc, Gdzie czlowiek zadluzajacy Polske na miliardy, podnoszacy z dupy podatki bo nie potrafi znalezc innego rozwiazania na dlugi, czlowiek chcacy sprzedac gaz ktorym Polska moglaby sie oduzaleznic od innych dostaje znowu poparcie.
Wybaczcie ze to powiem ale polaczki sa ....a gorsi od zwierzat.
|
Do tego oddaje śledztwo po katastrofie samolotu prezydenckiego w ruskie
łapy, a przed tym dogaduje sie z Putinem za plecami jak wykiwać polskiego prezydenta !
Niestety, kolejne 4 lata te same gęby, sikorskie,kopacze, zbychy,rychy...... eh