Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14274
Stary 09.10.2011, 20:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tak to my w ogóle nie śpiewamy
Jak już coś to Donald

Masz niezły polew mówisz, a z czego
Zobaczymy, czy dalej będziesz taki uśmiechnięty za 4 lata, naprawdę żyje Ci się lepiej w tym państwie ?

''Społeczeństwo'' jest zaślepione TVN i GW. Tkwicie w tym dalej.
Nie narzekam - żyje mi się bardzo dobrze. Przeszkadza mi tylko Majchrowski ale to już inna bajka.