Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
14274
09.10.2011, 20:56
WISŁAZWE
napisał(a):
Tak to my w ogóle nie śpiewamy
Jak już coś to Donald
Masz niezły polew mówisz, a z czego
Zobaczymy, czy dalej będziesz taki uśmiechnięty za 4 lata, naprawdę żyje Ci się lepiej w tym państwie ?
''Społeczeństwo'' jest zaślepione TVN i GW. Tkwicie w tym dalej.
Nie narzekam - żyje mi się bardzo dobrze. Przeszkadza mi tylko Majchrowski ale to już inna bajka.
tomek100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek100
Znajdź inne posty napisane przez tomek100