|
W jakim kraju przyszlo mi zyc, Gdzie czlowiek zadluzajacy Polske na miliardy, podnoszacy z dupy podatki bo nie potrafi znalezc innego rozwiazania na dlugi, czlowiek chcacy sprzedac gaz ktorym Polska moglaby sie oduzaleznic od innych dostaje znowu poparcie.
Wybaczcie ze to powiem ale polaczki sa ....a gorsi od zwierzat.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !
|