Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14261
Stary 09.10.2011, 20:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wam?

Czyli kibicem nie jesteś. To co tu robisz na forum? Oficer polityczny pilnujący "bydła"? Żenujący mały prowokator się uaktywnił.....
Jestem takim samym kibicem (i pewnie dlużej niż Ty) i Polakiem jak Ty. Mamy tylko inne poglądy polityczne. Jesli ktoś mnie wyzywa od pedałów bo głosowałem na PO to pozwoliłem sobie napisać co myślę.