Ogryzek napisał(a):

Wam?
Czyli kibicem nie jesteś. To co tu robisz na forum? Oficer polityczny pilnujący "bydła"? Żenujący mały prowokator się uaktywnił.....
|
Jestem takim samym kibicem (i pewnie dlużej niż Ty) i Polakiem jak Ty. Mamy tylko inne poglądy polityczne. Jesli ktoś mnie wyzywa od pedałów bo głosowałem na PO to pozwoliłem sobie napisać co myślę.