Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14259
Stary 09.10.2011, 20:48
silver03 napisał(a):Wyświetl post
To jest koniec Polski.
Poprzedni taki koniec, zapowiadany przez prawicowych jęczybułów, miał nastąpić po podpisaniu traktatu lizbońskiego. W sensie tej skali, bo gdyby brać tutejszych politologów serio - Polska upadała już dziesiątki razy, itepe itede.

Jestem zszokowany przewagą PO, przed wyborami postawiłbym sporo, że wygra PiS. Piękny wynik Palikota, koniec SLD - miód na serce. Korwin jak zwykle - beczka śmiechu. A szkoda, bo potencjał też był ogromny w porównaniu do poprzednich lat. Nie ukrywam, że duet Palikot-Korwin w parlamencie byłby czymś bardzo ciekawym.

Dziennikarze GP, GPC, niezależnej, Uważam Rze i innego konserwatywnego papieru toaletowego mogą odetchnąć z ulgą. Przed nimi cztery lata niezakłóconej niczym pracy w je*aniu nowego-starego (nie)rządu.

Miłego tygodnia życzę.