Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Blondas
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia
Offline
#
7033
09.10.2011, 20:47
Sa odzielne kasy po bilety na mecze z Jaga i Fulham tak jak to bylo gdy sprzedawali na Apoel/Zaglebie?
Powód: bład
Ostatnio edytowane przez Blondas : 09.10.2011 o godz. 20:54.
Blondas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blondas
Znajdź inne posty napisane przez Blondas