silver03 napisał(a):

To jest koniec Kaczynskiego. Opozycja (nawet PiS) jest w Polsce potrzebna ale bez Kaczynskiego, Kempy, Brudzinskiego, Hofmana, Ziobry... Jezeli PiS nie zrozumie tego ze jedynie zmiana kierownictwa moze dac tej partii zwyciestwo to PO wygra kazde wybory chocby na pierwszych miejscach na listach wyborczych umiescila Myszke Miki i Psa Pluto.