Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14256
Stary 09.10.2011, 20:46
fialo napisał(a):Wyświetl post

Oto przedstawiciel, czy może przedstawicielka 'nowej siły' w Sejmie.

Przy czymś takim, to już nawet zwycięstwo PO nie boli.

k.wa weź to usuń! Obrzydliwość!

Wynik wyborów nie jest dla mnie satysfakcjonujący powiem szczerze.
Wiem, że teoria spiskowa, ale jeżeli to będzie prawda to będę w jeszcze większym szoku.

Zakładając hipotetycznie, że wyrzucenie Palikota było jakimś misternym planem Donalda aby później go przyjąć z powrotem i zrobić z nim koalicję czyli wręcz rządzić samodzielnie to plan się powiódł.

Jeżeli jednak by się to nie udało to i tak PO zostaje przy władzy z ludźmi z PSL - którzy i tak wejdą w koalicję z każdym i gówno mają do powiedzenia.


Kiedy w tym kraju będzie normalnie...
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.