fialo napisał(a):

Oto przedstawiciel, czy może przedstawicielka 'nowej siły' w Sejmie.
Przy czymś takim, to już nawet zwycięstwo PO nie boli.
|

k.wa weź to usuń! Obrzydliwość!
Wynik wyborów nie jest dla mnie satysfakcjonujący powiem szczerze.
Wiem, że teoria spiskowa, ale jeżeli to będzie prawda to będę w jeszcze większym szoku.
Zakładając hipotetycznie, że wyrzucenie Palikota było jakimś misternym planem Donalda aby później go przyjąć z powrotem i zrobić z nim koalicję czyli wręcz rządzić samodzielnie to plan się powiódł.
Jeżeli jednak by się to nie udało to i tak PO zostaje przy władzy z ludźmi z PSL - którzy i tak wejdą w koalicję z każdym i gówno mają do powiedzenia.
Kiedy w tym kraju będzie normalnie...