AS82 napisał(a):

|
ja nie szukam zadnych wymówek ,mówie ci jaka jest prawda , a jak nie wiesz o co chodzi to zobacz sobie jak wygladaja np kamienice-rudery w Podgórzu w jakich ludzie mieszkaja a potem sobie jedz do Lagiewnik a najlepiej do Lichenia zeby zobaczyc bogactwo i przepych . Ludzi to drazni
|
A bogactwo Walterów, Solorzy i innych cię nie drażni tylko kościoła?
Jak widzisz bogatszego sąsiada to mu zabierasz kasę bo cię drażni jego bogactwo? A może on na to zapracował. Ktoś widać dał kościołowi pieniądze. To nie twoje pieniądze.
Ty jakiś bolszewik jesteś?