Ogryzek napisał(a):

Jakiego dojenia?
Pewnie sam na Palikota głosowałeś i teraz szukasz wymówek....
|
ja nie szukam zadnych wymówek ,mówie ci jaka jest prawda , a jak nie wiesz o co chodzi to zobacz sobie jak wygladaja np kamienice-rudery w Podgórzu w jakich ludzie mieszkaja a potem sobie jedz do Lagiewnik a najlepiej do Lichenia zeby zobaczyc bogactwo i przepych . Ludzi to drazni