Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14249
Stary 09.10.2011, 20:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jakiego dojenia?

Pewnie sam na Palikota głosowałeś i teraz szukasz wymówek....
ja nie szukam zadnych wymówek ,mówie ci jaka jest prawda , a jak nie wiesz o co chodzi to zobacz sobie jak wygladaja np kamienice-rudery w Podgórzu w jakich ludzie mieszkaja a potem sobie jedz do Lagiewnik a najlepiej do Lichenia zeby zobaczyc bogactwo i przepych . Ludzi to drazni