Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14246
Stary 09.10.2011, 20:37
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
myśle ze OZSK w ogole sie nie okreslil na kogo glosowac dltego kibice strzelali slepakami na lewo i prawo na palikota ,sld ,zamiast na pis ,dalej mamy rudego zal patrzec
Ilu jest tych kibiców w skali kraju? 100-200 tys?