Chrisman napisał(a):

myśle ze OZSK w ogole sie nie okreslil na kogo glosowac dltego kibice strzelali slepakami na lewo i prawo na palikota ,sld ,zamiast na pis ,dalej mamy rudego zal patrzec
|
Tak - kibice głosowali na SLD i Palikota... Dajże chłopie już spokój tym swoim "rozkminom".