Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14245
Stary 09.10.2011, 20:37
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
myśle ze OZSK w ogole sie nie okreslil na kogo glosowac dltego kibice strzelali slepakami na lewo i prawo na palikota ,sld ,zamiast na pis ,dalej mamy rudego zal patrzec



Tak - kibice głosowali na SLD i Palikota... Dajże chłopie już spokój tym swoim "rozkminom".