Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14242
Stary 09.10.2011, 20:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To świadczy o tym ,że ludzie maja dosc dojenia Polski przez Kosciol...pedaly i dewianty to sprawa drugorzedna
Zakładam, że głos oddałeś na PO - nie masz jeszcze dość ich dojenia?