Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14240
Stary 09.10.2011, 20:33
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Natomiast Palikot w sejmie świadczy o całkowitej degrengoladzie naszego społeczeństwa. Ktoś, kto z premedytacją tworzy zbieraninę z dewiantami w pierwszym szeregu zbiera +- 10%.........
To świadczy o tym ,że ludzie maja dosc dojenia Polski przez Kosciol...pedaly i dewianty to sprawa drugorzedna