Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14239
Stary 09.10.2011, 20:31
I kibole sobie mogą teraz śpiewać.. widać coś słabo kibole się zmobilizowały do głosowania ( niestety smutne , że nawet wiślacy nie potrafią się zmobilizować w takiej kwestii )