Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6141
Stary 09.10.2011, 19:45
Walecznością można wygrać 4 na 10 meczów, a techniką 8 na 10.
Mając w pomocy mało kreatywnych walczaków nie osiągniemy wyższego poziomu w grze.
Na słabeuszy w polskiej lidze wystarczy, ale na puchary to już za mało.
Wystarczy popatrzyć na APOEL czy nawet Odense, ograli nas nie dlatego, że są bardziej zgrani,
tylko dlatego, że mieli pomoc która co chwila kreowała sytuacje pod naszą bramką.
Gadka o zgraniu można włożyć między bajki bo przykłady Melikson-Iliev czy Ljuboja-Radović pokazują,
że dobrzy piłkarze nie potrzebują mnóstwa czasu na zgranie.
Dlatego nie dziwię, że Maaskant woli grać asekuracyjnie bo mając tak ubogich technicznie środkowych pomocników nie da się zdominować rywala.
Dlatego jeden nowy pomocnik to mus na najbliższe okienko transferowe.
Odpowiedz cytując