Ludzie, ogarnijcie ! Cały czas piszecie o środku pomocy, którą uważam że mamy dobrą, bo Sobol i Wilk to bardzo waleczni, dobrzy piłkarze, ale Jaliens ? Lamey ? To przecież jest największa porażka w polskiej lidze ! Trzeba myśleć najpierw o najpotrzebniejszym, a potem o udoskonalaniu
