Wyświetl pojedynczy post
simo23
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6140
Stary 09.10.2011, 19:27
Ludzie, ogarnijcie ! Cały czas piszecie o środku pomocy, którą uważam że mamy dobrą, bo Sobol i Wilk to bardzo waleczni, dobrzy piłkarze, ale Jaliens ? Lamey ? To przecież jest największa porażka w polskiej lidze ! Trzeba myśleć najpierw o najpotrzebniejszym, a potem o udoskonalaniu
Odpowiedz cytując