dj_ibutti napisał(a):

może to że
1)cos takiego organizowane jest przez forum
2) organizuje to 16latek (wg.metryczki)
3) zamiast spotykać się na stadionie to lepiej umawiać się po meczeach
4) czy to taki duży problem widzę kogoś w młynie kiulka razy potem widzę go w autobusie tramwaju ciuchci to zagaduję i dalej się toczy.
ale oczywiście najlepiej walnąć post aby chętni przyszli i po sprawie.