Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.10.2011, 14:18
Witam! Mam taką prośbę. Nie orientujecie się gdzie można tanio przespać się po meczu gdzieś blisko stadionu? Akademiki odpadają bo tam chyba tylko Olimp przyjmuje ale jest zdecydowanie za drogi... Może jestem w błędzie. Będę wdzięczny za odpowiedź!!!
Odpowiedz cytując