|
Witam! Mam taką prośbę. Nie orientujecie się gdzie można tanio przespać się po meczu gdzieś blisko stadionu? Akademiki odpadają bo tam chyba tylko Olimp przyjmuje ale jest zdecydowanie za drogi... Może jestem w błędzie. Będę wdzięczny za odpowiedź!!!
|