koniak napisał(a):

|
Graliśmy bez skrzydłowych ? A Uche i Gorawski to co tam niby robili ? Chyba sobie jaja robisz.
|
Wtedy grał Pater, Brasilia, Gorawski i Piotrek Brożek. Z tym że Gorawski dopiero na wiosnę tak naprawdę odpalił. W rundzie jesiennej grał przeciętnie. Zanim coś napiszesz zastanów się.