Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6129
Stary 09.10.2011, 12:56
koniak napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy bez skrzydłowych ? A Uche i Gorawski to co tam niby robili ? Chyba sobie jaja robisz.
Wtedy grał Pater, Brasilia, Gorawski i Piotrek Brożek. Z tym że Gorawski dopiero na wiosnę tak naprawdę odpalił. W rundzie jesiennej grał przeciętnie. Zanim coś napiszesz zastanów się.
Odpowiedz cytując