BiałaGwiazda napisał(a):

|
Smuda jak na nasze warunki jest bardzo dobrym trenerem.Przypomne Wam jego sukcesy klubowe z Wisla,a takze kiedys z Widzewem czy przed przejeciem kadry z Lechem.Do tego preferuje widowiskowy styl gry.Reprezentacja a prowadzenie klubu to dwie rozne sprawy,co nie zmienia faktu,ze kadra nie gra takiej tragicznej pilki jak za koncowki Beenhakkera,co wiecej widac w niej jakis pomysl na gre w przeciwienstwie do tego co gra np obecnie Wisla.Dlatego ja przywitam z zadowoleniem Smude w Wisle.
|
Sukcesy klubowe z Wisłą? Widowiskowy styl gry? To się do łapu-capu nadaje.
Oczywiście mam nadzieję, że już nigdy Smudy w Wiśle nie zobaczę, z resztą był już u nas o dwa razy za dużo.