Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14975
Stary 09.10.2011, 00:57
http://www.weszlo.com/news/8073-Co_z...la_hat-tricki_

To już nie pierwszy raz, gdy w ostatnim czasie patrzę ze zniesmaczeniem na tę stronę. Do autorów miałbym tylko jedno pytanie. Co wg nich, miałby zrobić Boguski, żeby nie zasłużyć na szyderę. Nie mówię o pochwałach, ale co ja miałbym zrobić, gdybym był na miejscu Bogusia, żeby tacy pseudodziennikarze się ze mnie nie śmiali? Chyba musiałbym być Wolverinem, żeby szybko się regenerować i piłkarzem, albo najlepiej całą drużyną Barcelony, nad której grą tak się ekscytują te dupy wołowe, siedzące za biurkiem, oglądające mecze i komentujące, jacy to nasi (ogólnie polscy, zagraniczni, grający w polskiej lidze) piłkarze są słabi...

Oczywiście uważam, że poziom naszych kopaczy najwyższych lotów nie jest, ale szlag mnie trafia jak widzę, jak taka fajna, humorystyczna strona się zeszmaciła..
Odpowiedz cytując