dj_ibutti napisał(a):

|
A co do Pareiki, to coz zmiana trenera nie wyszla mu na dobre... I ktos w klubie powinien przemyslec zwolnienie Grzeska.
|
Po pierwsze - nie został zwolniony.
Po drugie - nie przedłużono z nim kontraktu z przyczyn pozasportowych i nic innego nie można było w tej sytuacji zrobić.
Akurat tutaj trudno mieć pretensje do decyzji klubu.