Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14973
Stary 08.10.2011, 23:37
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A co do Pareiki, to coz zmiana trenera nie wyszla mu na dobre... I ktos w klubie powinien przemyslec zwolnienie Grzeska.
Po pierwsze - nie został zwolniony.
Po drugie - nie przedłużono z nim kontraktu z przyczyn pozasportowych i nic innego nie można było w tej sytuacji zrobić.

Akurat tutaj trudno mieć pretensje do decyzji klubu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując