|
Czy ktokolwiek z Was widział kiedykolwiek Filipa Kurto w akcji? Bo przedstawianie go jako zbawiciela Wisly itp. jest co najmniej smieszne... Gosc jest przeciętny, ani dobry, ani zly, sredni. Jednak do Pareiki czy nawet Milana mu brakuje lat świetlnych.
A co do Pareiki, to coz zmiana trenera nie wyszla mu na dobre... I ktos w klubie powinien przemyslec zwolnienie Grzeska.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|