Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6119
Stary 08.10.2011, 22:51
Ciekawe dlaczego najlepszy polski trener nie zauważył ,że jego drużyna kupiła mecz.
I czy oddał premie za kupiony awans do pucharów.Ale przecież Piszczek składał się na witaminy a nie na kupno meczu.
Nie chcę takiego trenera w Wiśle
Odpowiedz cytując