Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
6119
08.10.2011, 22:51
Ciekawe dlaczego najlepszy polski trener nie zauważył ,że jego drużyna kupiła mecz.
I czy oddał premie za kupiony awans do pucharów.Ale przecież Piszczek składał się na witaminy a nie na kupno meczu.
Nie chcę takiego trenera w Wiśle
coolibeer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coolibeer
Znajdź inne posty napisane przez coolibeer