Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7030
Stary 08.10.2011, 22:50
felipe napisał(a):Wyświetl post
No może i będzie, ale najwyraźniej klubowi bardziej się kalkuluje 15 tys osób z biletem za średnio powiedzmy 40 zł, niż 30 tys z biletami za 20 zł. Nominalnie wychodzi to samo, ale być może wchodzi w grę mniej ochrony itp. Ja się nie znam na tym tak dokladnie, ale kurcze nie wydaje mi się, żeby w klubie od lat siedziała zelazna grupka ignorantów, działająca nagminnie na szkodę budżetu klubu, nie wyciągająca wniosków z bilansów z lat poprzednich Nasza wiedza nt dochodów meczowych jest żadna - opieramy sie na przypuszczeniach, "chłopskim rozumie", a tymczasem rzeczywistość może byc dla nas szokująca.

Inna sprawa - to nie są znowu drogie bilety... Piłka na najwyższym poziomie (relatywnie) to towar "z górnej półki" w całej Europie, a nie dostępny dla kazdego z zasady. To jakiś tam luksus, rozrywka. Jak z kinem - ustalają cenę za bilet 20 zł, jak kogoś nie stać to zostaje mu telewizja i do kina nie idzie - grają film dla sali wypełnionej w 30%. Brutalne, ale prawdziwe. Pasję spotkamy wśród "pracowników" drużyn z "okręgówki", czy innej A-Klasy myślenickiej. W druzynach topowych spotkamy raczej biznesmenów.

Ochrona bez względu na ilosć sprzedanych biletów musi być w ilości takiej jaka jest liczba miejsc na stadionie plus dodatkowi w meczach o podwyższonym ryzyku.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując