Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10188
Stary 08.10.2011, 22:27
Nie no, fajna analiza. Ja nie mówię, że Bahia to wygra. Mówię, że jest na to szansa, a temu chyba nie chcesz zaprzeczać? Zamiast tak przeżywać, że ktoś dał inny typ niż twój, lepiej rzuć okiem do słownika/ popracuj nad stylem.

To, że Botafogo jest faworytem wie każdy, bo wystarczy spojrzeć na kursy.

Edit: Botafogo - Bahia 2-2. Dziękuję, dobranoc. Kto wie, co by było, gdyby nie czerwień dla Bahii w 38, minucie przy ich prowadzeniu 1-0, ale w ostatniej sekundzie Botafogo trafiło w poprzeczkę. Cóż, jak widać nawet najdłuższe analizy mają się nijak do nieprzewidywalności piłki. Kolejny mecz Bahia przegra i mówię to nie patrząc nawet z kim gra.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 09.10.2011 o godz. 10:07.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując