Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14970
Stary 08.10.2011, 22:24
Forma Pareiki poszla znacznie w dól,i to chyba widzi kazdy.

Niestety wlasciwie forma kazdgo Wislaka tez poszla w dół,niewiem tak im ciazy jeszcze ta LM i mecz w Nikozji....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując